List of products by manufacturer Raw planet

Základní filozofií společnosti Raw Planet s.r.o. je zprostředkovat poznání o tom, jak zásadní vliv má strava na kvalitu života. 

Jednoduchý způsob jak toho dosáhnout, je ukázat, že i bez použití surovin, jejichž dlouhodobá konzumace výrazným 

způsobem negativně ovlivňuje naše zdraví (živočišné tuky,zpracované cukry, ochucovadla, barviva, konzervanty, atd.), lze připravit jídla úžasné chuti, která nás navíc obohatí svojí  energií, čerstvostí a ideálním složením pro naše tělo.

Výběr a kvalita surovin použitých při výrobě našich produktů je vedle šetrného zpracování a přípravy dle zásad raw kuchyně stěžejní a nejduležitější prioritou. Jsme přesvědčeni, že bio, organické a kvalitní potraviny a produkty mají být dostupné všem, ne pouze vyvoleným. Proto se snažíme, i přes vyšší ceny použitých surovin, naše produkty cenově přiblížit co nejširšímu okruhu zákazníků.

Je jasné, že neexistuje pouze jeden způsob stravování, který by vyhovoval všem. Ale je také důležité si uvědomit, že osvobodit se od návyku nevhodného stravování je možné, a že změna stravy může velmi podstatně zlepšit celkový zdravotní stav a kvalitu života každého z nás.

Zakladatelé společnosti Raw Planet s.r.o. mají osobní zkušenost s blahodárným vlivem přechodu na raw-veganský styl stravování a s využitím léčivé síly živého ovoce a zeleniny jako pomoci při řešení vážného zdravotního stavu. Tuto zkušenost se snaží přiblížit a předat dál. Raw strava funguje jako lék pro naše tělo a její léčivá síla je v dnešní společnosti zatím ještě silně opomíjena. Raw Planet s.r.o. si klade za cíl pomocí svých produktů ukázat cestu zpět k této síle, k přirozenosti a přírodě.

More
Zobrazují se 1 - 9 z 9 položek
Zobrazují se 1 - 9 z 9 položek

Kategorie

Nejprodávanější produkty

Štítky

Výrobci