O nás

Kamenný obchod Pinia sídlí v Praze Radotíně naproti nádraží. Obchod nabízí pouze rostlinné produkty.

V roce 2014 jsme se manželem ( oba jsme dlouholetí vegani a nyní tak stravujeme i naši dcerku ) rozhodli otevřít obchod v Radotíně, kde také bydlíme a bylo těžké zde sehnat veganské potraviny.

Dalším důvodem bylo pomáhat zvířatům. V obchodě nám zákazníci nechávají věci do útulku, co nám zbyde putuje také tam a pravidelně i nějaký finanční obnos. Více info v článku Zvíře v tísni:)

Obchod nabízí velký výběr rostlinných potravin od více jak 130 dodavatelů.

Jelikož je to naše ´srdcovka´ pečujeme o něj a snažíme se abychom mohli nabízet neustále něco nového. Proto jezdíme na trhy a sledujeme novinky.

Najdete u nás: pečivo klasické i bezlepkové, velký výběr chlazených potravin, mražené potraviny, doplňky stravy, bylinky, více jak 100 druhů čajů, oříšky a ovoce na váhu, luštěniny, koření atd.

Vyrábíme také freshe a kávu.

Jelikož u nás rostla poptávka na internetový obchod, rozhodli jsme se jej sami vytvořit.

Zboží budeme posílat zatím Českou poštou, rozvážet po nejbližším okolí nebo si jej můžete vyzvednout v prodejně. Více info o dopravě v článku Doprava.

Naším snem je mít statek se zachráněnými hospodářskými a dalšími zvířaty a proto koupí v našem obchodě či eshopu nás k tomuto snu přiblížíte. 

Děkujeme Vám za vaši přízeň <3

tenkybeton.cz


Nejprodávanější produkty

Štítky

Výrobci