The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) - citronela

S přírodní svíčkou ve skle od The Greatest Candle dostanete dva v jednom -  přírodní repelenet a zároveň neskutečně příjemně voňavého společníka pro teplé večery strávené venku.... zobrazit více

  Nové

  105 Kč

  -8%

  97 Kčvčetně DPH

  Sleva!

  S přírodní svíčkou ve skle od The Greatest Candle dostanete dva v jednom -  přírodní repelenet a zároveň neskutečně příjemně voňavého společníka pro teplé večery strávené venku. Vydrží vám hořet cca 55 hodin.

  Vůně citronely je vynikající na léto - přirozeně totiž odpuzuje komáry a další nepříjemnou havěť. Používejte ji ale pouze ve venkovních prostorách, nikoliv doma v místnosti.

  Ty nejekologičtější svíčky vůbec - tak by se jednoduše dala charakterizovat značka The Greatest Candle in the World. Koncept spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů (které výrobce shromažďuje v restauracích) jako prevenci kontaminace vody a půdy. Jeden litr oleje totiž dokáže kontaminovat až 1.000 litrů vody. A věděli jste, že běžné svíčky jsou vyráběné z parafínu, tudíž z ropy?

  Použité rostlinné oleje (převážně olivový a slunečnicový), směs vosků (rostlinný vosk získaný z olivového oleje, 3-4 % parafín), vůně

  Recenze

  Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

  Napsat recenzi

  The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) - citronela

  The Greatest Candle Vonná svíčka ve skle (75 g) - citronela

  30 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Dárkové a ostatní zboží

  Nejprodávanější produkty

  Štítky