Kongy Konjaková houbička - zelený jíl

Ideální pro smíšenou pleť Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek - konjaková houbička na čištění pleti. Nepotřebujete k ní nic kromě čisté vody. Vyčistí, jemně... zobrazit více

  Nové

  188 Kčvčetně DPH

  Ideální pro smíšenou pleť

  Jedno z tajemství alabastrové pleti Japonek - konjaková houbička na čištění pleti. Nepotřebujete k ní nic kromě čisté vody. Vyčistí, jemně odstraní starou kůži a vyživí. Konjaková houba má neutrální pH, což je pro naši pleť ideální, a je plná minerálů a antioxidantů. 

  Je 100% přírodní, bez barviv, rozložitelná, bez přidaných látek, čistá a šetrná k životnímu prostředí. Tahle je s příměsí zeleného jílu, takže je vhodná pro smíšenou pleť. A také je 100% funkční. Platí totiž, že 1 konjaková houbička = 3 přípravky, které nepotřebujete (mýdlo, krém, pleťová voda). Je to tedy úspora nejen ve vaší peněžence a na poličce v koupelně, ale především úspora ekologická.

  Kongy vyrábí konjakové houbičky a lufy v Jižní Koreji na ostrově Jeju v malé továrně, kde jsou dodržovány západní pracovní podmínky a celá výroba je přísně ruční, nikde žádné stroje.

  konjaková mouka, zelený jíl a voda

  Recenze

  Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

  Napsat recenzi

  Kongy Konjaková houbička - zelený jíl

  Kongy Konjaková houbička - zelený jíl

  30 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Kosmetika a péče o tělo

  Nejprodávanější produkty

  Štítky