Cestovní hrnek na kávu KeepCup Brew S

KeepCup Brew  nahrazuje běžné neekologické jednorázové plastové či papírové kelímky . KeepCup můžete používat opakovaně na kávu, čaj i jiné horké nápoje. Navíc tak budete... zobrazit více

  Nové

  499 Kčvčetně DPH

  KeepCup Brew nahrazuje běžné neekologické jednorázové plastové či papírové kelímky. KeepCup můžete používat opakovaně na kávu, čaj i jiné horké nápoje. Navíc tak budete šetrní k životnímu prostředí.

  Všechny materiály, ze kterých je KeepCup Brew vyroben, jsou totiž 100% recyklovatelné. Tvrzené sodno-draselné sklo doplňuje gumové držátko a silikon.

  Velikost S je ideální na cappuccino a skvěle padne nejen do držáků nápojů, ale i do ruky při cestách. Použitý tvrzený materiál zajišťuje vyšší odolnost.

  KeepCup je australská značka designových ekologických kelímků, které se v Melbourne vyrábí již od roku 2002. Pro minimalizaci dopadů na životní prostředí se do dnešních dnů vyrábí stále v Austrálii, přestože se hrnky prodávají již ve 32 zemích světa.

  Hrnek je vhodný i do mikrovlnné trouby či myčky nádobí. Víčko je vybavené posuvnou zátkou, kterou kelímek otevíráte a zavíráte. Nezajišťuje však 100% těsnost a nedoporučujeme proto s kelímky žonglovat. Kelímek nemusí uchovat všechnu kávu ani při svižném dobíhání hromadné dopravy.

  Barevné varianty

  • Dostupný ve více barevných variantách: béžová, černá.
  • Pro aktuální informace o dostupných barvách, prosím, kontaktujte naše objednávkové oddělení.

  Doplňující informace

  Objem: 227 ml .
  Výška: 10 cm.

  Recenze

  Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

  Napsat recenzi

  Cestovní hrnek na kávu KeepCup Brew S

  Cestovní hrnek na kávu KeepCup Brew S

  30 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Láhve, hrnky

  Nejprodávanější produkty

  Štítky