OVOCŇÁK mošt jablko - rakytník 200 ml

Čistá ovocná šťáva bez přidaného cukru či konzervantů. Chuť jednotlivých šarží se může lišit v závislosti na použitých odrůdách jablek. Nejčastěji zpracovávané jsou odrůdy... zobrazit více
  • bezlepkové

Nové

21 Kčvčetně DPH

Čistá ovocná šťáva bez přidaného cukru či konzervantů. Chuť jednotlivých šarží se může lišit v závislosti na použitých odrůdách jablek. Nejčastěji zpracovávané jsou odrůdy Golden Delicious, Idared, Fuji, Pinova...

Látky obsažené v jablku jsou velmi různorodé a velmi cenné. Jablka obsahují vodu, vitamíny, minerální látky, stopové prvky a bioaktivní substance, které jsou nepostradatelnou součástí zdravé výživy.

Rakytník řešetlákový je keř nebo menší strom vyskytující se hlavně v Číně, Mongolsku, Nepálu a na Sibiři. V tibetské tradiční medicíně patří mezi vysoce efektivní regenerační prostředek.

Rakytník je rostlina s velmi širokým spektrem účinku. Používají se v prevenci při extrémních pracovních podmínkách. Rakytník obsahuje 10x více vitamínu C než pomeranč. Vědci uvádějí, že denní doporučenou dávku vitaminu C pokryje jedna jediná bobulka. Kromě toho je rakytník zásobárnou vitaminu A.

Plody rakytníku jsou přirozeným koncentrátem všech nejdůležitějších vitamínů.

90% jablečná a 10% rakytníková šťáva

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

OVOCŇÁK mošt jablko - rakytník 200 ml

OVOCŇÁK mošt jablko - rakytník 200 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Mošty

Nejprodávanější produkty

Štítky