Myrha Grešík 50g

V lidovém léčitelství se myrha používala proti kašli, průjmů, úplavici, zimnici a moru. Byla předepisována na hojení ran, zlepšení pleti, proti vráskám a odstranění různých... zobrazit více
  • lze zaslat obálkou

O rychlosti odeslani vas budeme informovat

Nové

1 kus

47 Kčvčetně DPH

V lidovém léčitelství se myrha používala proti kašli, průjmů, úplavici, zimnici a moru. Byla předepisována na hojení ran, zlepšení pleti, proti vráskám a odstranění různých tělesných zápachů. Moderní výzkumy prokázaly, že má antibakteriální, antivirové a protiplísňové vlastnosti. Je účinná i na parazity; brzdí například růst bakterií Escherichia coli, Staphylococcus aureus a kvasinek Candida albicans.

Rovněž účinně dezinfikuje, tonizuje, stahuje a stimuluje. Několik kapek myrhové tinktury ve vodě zmírňuje bolesti v krku, příznivě ovlivňuje žaludek a plynatost a podporuje chuť k jídlu. Kloktání se doporučuje na uvolněné dásně, vředy v krku a afty. V současné době se ověřují protinádorové účinky této pryskyřice a její působení proti bolestem.

Myrha patří i mezi léky ájurvédské medicíny, která ji považuje za prostředek k omlazení organismu, ovlivňuje její pomocí choroby krve a ženských orgánů. Další indikací v ájurvédě je bolest a deprese.

V lidovém léčitelství se používá při zánětech dutiny ústní způsobené baktériemi, houbami a viry.

Myrha je v současné době užívána v některých mastech a léčivých přípravcích a smí být aplikována na oděrky a jiné menší kožní defekty.

Určeno pro vykuřování. Při manipulaci s ohněm dbejte opatrnosti. Skladujte v suchu, temnu a mimo dosah dětí. 

Gummiresina myrrha

Recenze

Žádný názor zákazníka pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Myrha Grešík 50g

Myrha Grešík 50g

9 dalších produktů ve stejné kategorii:

Vykuřovadla

Nejprodávanější produkty

Štítky